Demudlizace Brna

20. března 2010 v 21:57 | Syriana |  Actions
Exkluzivní žhavý článek pro vás připravila Syriana.


V autobuse z Brna - 17:15 20. března 2010-03-20
Právě skončil jeden z nejbáječnějších dní mého života. S mnoha emoci teď sedím v autobuse, neschopna přemístění a se smutkem v srdci, odjíždím směr Swanlinbar. Dnešní krásný, sluncem prozářený, den byl naplněný mnoha skvělými zážitky s ještě skvělejšími ženami.
Já na něj budu vzpomínat ještě hodně, hodně dlouho. Poprvé jsem se zúčastnila srazu a to ne ledajakého. Mudlovské město Brno zažilo slet čarodějek. Sešly se krásné snapeofilky Narcisa, Styx, Syriana a hříšná hříšnice Wenai.
Když jsem dnes ráno nastupovala s lehkou žaludeční nervózou do autobusu, byla jsem plná očekávání a vzrušení, jaký dnešní den bude. Tak mi teď dovolte, abych se s vámi podělila o své dojmy a zážitky.
Po čtvrt na deset ráno středoevropského času jsem se ocitla v neznámém, cizím městě a vydala se hledat cestu na vlakové nádraží. Samozřejmě jsem se ztratila. Ale jelikož jsem šikovná smrtijedka, vrhla jsem na nic netušícího mudlu Imperius, a ten mne tam pak dovedl.
Jelikož jsem dlouhou chvíli bloudila, nečekala jsem ani moc a za chvíli jsem svírala v náručí předrahou Narcisku. A jaké to bylo uvítání! Objetí střídalo objetí a ta byla tak vášnivá, že mé sako to nevydrželo a prasklo ve švech.
Po té jsme s Cisou, vyzbrojeny hledáčkem a hůlkami, vyhledali v davu přijíždějících lidí lady Styx. Přitáhli jsem ji k sobě a nepouštěly a nepustily. Následoval přesun do Centra. Řeknu vám byla jsem unešená z tolika obchodů s knihami. Uplně jsem slintala a cestou neodolala kamínku obsidiánu na památku tohoto dne.
Cestou k hodinám jsme narazila na zvláštního týpka, o kterém se ještě zmíním. Za deset jedenáct se k nám přidala dlouhonohá krásná Wenai a my zamířily směr nedaleký park, kde nebyla ani noha. Mudlové asi věděli, že není radno tam dnes chodit. Vyhřívaly jsme se na sluníčku, ládovaly se čokoládou, kouřily a probíraly vše možné a nemožné. To vám byla krása! Potom jsem, jak jinak, než dostaly hlad. Ale kam se vrtnout, aby nás to moc nestálo a mohly jsme tam sedět do aleluja? Přece galerie Vaňkovka.
Musím vám říct, jak jsem se zmínila, že nás asi sledoval nějaký bystrozor. Měl dlooouhý černý kožený kabát, zelené číro a mikinu s Nightwish. Ale my se nedali odradit a přesto do Vaňkovky vyrazily. Udělaly jsme nájezd a zděšení mudlové před námi prchali a i stůl nám uvolnili. Druhý nájezd byl na jídlo a kuchaře a za chvíli jsme se všechny cpaly až k prasknutí. Jaké bylo naše překvapení, když si ten údajný bystrozor sedl přímo vedle nás! Nebo že by to byl neznámý smrtijed a poslal ho na nás Temný Pán? Kdo ví, každopádně tam byl! Zase!
Tématem hovorů nám byl jak jinak než sex, chlapi, jídlo a taky LoS a noviny DT. Následovala návštěva toalet a zděšení, když po nás hajzlbába chtěla 5 mudlovských korun. Tím si u mě Brno vysloužilo velké, tlusté, černé mínus.
Hodiny, jak už to tak bývá když se člověk skvěle baví, utíkaly neúprosně vpřed a tak došlo k dalšímu přesunu - směr vlakové, kde jsme na chvíli zapadly do kavárny a to…. jsme slintaly nad naprosto dokonale nádherným číšníkem. Vytasily jsme své ženské zbraně a flirtovaly a flirtovaly. Dokonce došlo i na otázku o kouření a hle, chlapec se hned chytnul. O to víc se nám nechtělo pryč, ale musely jsme.
Jako první nás opustila beruška Styxuška. Loučení bylo smutné, mávaly jsme, pusinkovali se a já dokonce utíkala podél pendolína, které nám Styxinku odvezlo. Tíha vědomí, že den končí nás bolestně doběhla. I nebe se zatáhlo a ukrylo slunce, které nás hřálo po celý den. Cesta směr autobusák uběhla tak rychle. Nejraději bych nikdy neodjela a podlehla vábení Wenaiky a Cisky o poskytnutí postýlky. Ale znáte to. Povinnosti jsou všudypřítomné a stejně by mi jednou doběhly. Chvíli na to jsem usedla do busu a dívala se na ty sluníčka už jenom přes sklo okénka. Ach nechtělo se mi je opouštět, naskočil motor a s posledním zamáváním mě odvezl pryč.
Všechny jsme se shodly, že brzy musíme spáchat další sraz, a ač je mi teď smutno, tak i přesto se moc těším, až vás krásky moje zase uvidím.
Děkuji Vám za nádherný den, nádherné vzpomínky, pusu bolavou od smíchu a za to, že jste tam byly. Mám vás moc a moc ráda.
Ze srazu domů jedoucí Syriana

holky v sestavě
(PS: slyšela jsem, že ten bystrozoro-smrtijed pronásledoval Wenai)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Narcisa Narcisa | Web | 20. března 2010 v 22:09 | Reagovat

Myslím, že demudlizace nebyla dotažena do konce a je potřeba ji zopakovat co nejdřív!!! Taky je potřeba dořešit situaci s nádherným panem číšníkem a bystrozoro-smrtijedem.

(SYRUŠ, nádherný článek. Skvěle jsem se u něj pobavila. Jsi šikulka)

2 Styx Styx | 20. března 2010 v 22:22 | Reagovat

Tak dnešek byl pro mne jedním z nejkrásnějších dní v mém životě. Po dlouhé době a silné touze poznat Cisku a Syrušku se mi konečně splnil sen. Jsem šťastna, že jsem je poznala osobně, Jsou to skvělé a suprové holky, přesně, jak je znám z netu. Wenaika samozřejmě taky. Aplnily nadmíru mé očekávání. Skvěle jsme si rozumělya pořád jsme se tlemily a od našehio stolu se neustále ozývaly výbuchy smíchu. Taky vedle našeho stolu nikdo dlouho nevydržel, střídalo se to tam, jak na běžícím páse. Mudlové vycítili tu obrovskou moc kolem nás a radši se nám vyhýbali. Ten bystrozor - vypadal ale spíš na smrtijeda - byl skvělý a velice nenááápadný svým zjevem:).
Doufám, že se s holkama zase brzy uvidím, jinak budu mít pěknej absťák. Cisko, Syruško, Wen, obrovský dík za dnešní den.

3 Black horse Black horse | Web | 20. března 2010 v 22:50 | Reagovat

To se někdo má. Jsem ráda, že aspoň některé Snapeofilky mají možnost se poznat a pak nám o nich poreferovat. Je škoda, že já se tenkrát s Bellou Snapeovou nepotkala, bylo mi to tehdá moc líto, ale ona tam nebyla včas, a mě rodiná rada odtáhla pryč.  Děvčata doufám, že se brzo dozvím o dalším vašem srazu a jak jste se tam měla a tak... :) ;)

4 Severka Severka | 25. března 2010 v 17:38 | Reagovat

To je fajn, že se alespoň některé Snapeofilky sejdou a rozumějí si i v reálu. Hezky sepsané, díky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama