V šatníku u Malfoye juniora

20. února 2010 v 17:56 | Marišiel |  Marišiel a její šatník
Tento týden jsem se vydala do Malfoy Manor, abych prozkoumala šatník pana Malfoye mladšího - Draca.Hned první vteřiny v jeho společnosti mi vysvětlily, že tato návštěva se ponese v přátelském duchu. Objevila jsem ho přímo na jejich soukromém hřišti s míčem v ruce.
Draco je vůbec velký sportovec, a velice dbá na svou kondičku a fyzičku.


Jeho oblíbené mudlovské míčové hry však vysoce přesahuje jeho láska k famfrpálu - přece jenom je to čistokrevný kouzelník. Doma má několik famfrpálových dresů.


Poté, co jsme se přesunuli z hřiště do jeho komnat (cestou můj hostitel hýřil vtipy a skvělou náladou), nalil nám oběma sklenku prvotřídního bourbonu (já jej samozřejmě nechala netknutý - jsem ve službě) a odešel do vedlejší místnosti, ze které po chvíli vyšel s extrémní hromadou nejrůznějšího oblečení v náručí. Tu hodil na postel, přitáhl si paravan a s mrknutím za něj zapadl s prvními kousky pro můj natěšený foťák. Jeho následující zjev vypadal takto:

Dále následovala série jeho skvěle padnoucích obleků, kde sice převládala černá barva, ale jak uvidíte, není to u něj pravidlem.

Zde si můžete povšimnout i doplňku v podobě průhledného deštníku. A taky musím poznamenat, že v jeho podání nevypadá růžová na muži vůbec špatně, spíše naopak.

Poté plynule přešel do něčeho méně oficiálního. Sáčko přehozené přes obyčejné tričko vypadá opravdu sympaticky ležérně a košile stříbřito-šedé barvy mu dokonale kontrastuje s jeho zlatě-slámovými vlasy.Dle jeho slov, nejlépe se prý stejně cítí v domáckém nebo sportovním oblečení, protože tak může dát pohodlněji průchod své neustálé spoustě energie.Věřili byste, že tenhle blonďatý princ vám směle zahraje vaši oblíbenou píseň na kytaru? Můj citlivý sluch se o tom mohl osobně přesvědčit a byl to opravdu zážitek.

Tak a už jsme na dně Dracova šatníku a v jeho pokoji zůstal obrovský nepořádek, oblečení bylo pohozeno na každičkém kusu nábytku - prý aby se domácí skřítek nenudil. Když v tom Draco naposledy vyletěl zpoza paravanu jenom v trenýrkách a rychle mi zmizel z očí v jedněch z několika dveří, které pro mě vedly zatím neznámo kam. Samozřejmě jsem ho ihned následovala. Nejprve jsem zaslechla zvuk zurčící vody a následně se mi pro vás podařilo vyfotit poslední snímeček - Dracův šok, když si místo teplé vody napustil ledově studenou. Smáli jsme se tomu ještě u brány jejich pozemků, ke které mě šel hostitel vyprovodit.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama