Maškarní Ples

3. února 2010 v 17:42 | Antonin Dolohov |  Actions
Člověk by řekl, že to co se dělo na Maškarním plesu u Styx, je pouhá fantazie zvrhlého pisatele. Avšak věřte mi, zas až tak zvrácený ještě nejsem….


Abych se vám přiznal, začátek bálu mi nějak unikal. Byl jsem lehce pomalejší. Aby také ne, když jsem měl na sobě starou, vrásčitou kůži nejlepšího kouzelníka své doby - MISTRA MERLINA

První na koho jsem narazil, byl mladý můž s divnými válečkovitými vlasy - asi nějaká nová móda. Byl celkem milý, nabídl mi k pití nějakou hnědou tekutinu, velmi libé chuti a vůně. Fakt byl, že stále mlel cosi o nějaké lodi. Tak jsem si láhev zabavil a jako dík jsem mu vyčaroval nový kapitánský klobouk. Byl to totiž JACK SPARROW - kapitán Jack Sparrow.

Přesunul jsem se do koutku a octl se po boku muže, který měl zevně smysl pro humor. Totiž měl pusu rozšklebenou od ucha k uchu a nevím jestli je to nějaký nový trend, ale měl takové zvláštní líčení. Šíleně se smál, asi nějakému vtipu. Zaslechl jsem jeho jméno. Prý nějaký JOKER.

Z ničeho nic do místnosti vběhla nějaká velmi krásná žena, s kratinkou sukní a hříšně dlouhýma nohama. Joker z ní nespustil oči. Byla to velmi PRETTY WOMAN.
Hned za ní šla další žena. Na těch JAPONKÁCH něco bude, stále se všem klaněla. Dokonce i když kolem ní SMRT mlátila kosou.

Tuhle událost si nemohli nechat ujít ani na Olympu. Z božstva starého Řecka se dostavili ARES - bůh války v zářivé zbroji a čarokrásná bohyně AFRODITÉ - bohyně lásky a krásy. Ale moc se k sobě neměli, a to spolu prosím mají syny Deima, Foba, Érota a dceru Harmony. No jo, ne každý vztah prostě dopadne dobře. I když o Afrodité se toho říká hodně, aby také ne, když si to rozdala skoro s každým z Olympu. Ale pšt.

Ares se velmi zblížil s HADÍ ŽENOU. Přesunuli se společně na ošoupanou pohovku a dělali spolu všelijaké zajímavé cviky, i když v tom brnění, no nevím. Afrodité se poddala péči ANDĚLA, zjevně si rozumněli.

Po sále hopkal malý zelený mužíček UFONEK s tykadýlky a všem nabízel nějaké své služby. Byl však ztracen hned, jakmile se octl v křišťálové spršce kapiček průzračné vody MATTONI. Té se ho zželelo a asi aby žízní nekecal, dala mu ze sebe napít. Tedy své vody mu dala napít. Zaslechl jsem jak ji kdesi lechtá tykadli. No vida, a pak že Mattoni už není.

ALOE VERA si hopsalo v květináči a zpráchnivělá MUMIE se potácela a nechávala za sebou cáry fáčů a něčeho neidentifikovatelného. OZZÁK si dal vychlazenou jedenáctku a zapadl u baru.

Neslyšným šelmím krokem se vmísil do davu ČERNÝ PANTER s hebkým lesklým kožíškem, následován měsíčním třpytem DCERY LUNY, která myslela, že šermuje lépe než muž se srandovní škraboškou - asi měl křivý nos, a vlajícím pláštěm - ZORREM. Roztržka byla zažehnána a místo dýmky míru vychlastal Zorro se Smrtí velké množství nepoživatelného alkoholu. Černý Panter poté raději odtáhl Dceru Luny do bezpečí.

V záplavě bílých krajek, krásná jako sen proplouvala místností krásná NEVĚSTA, byla smutná a chtěla tančit, tak jsem jí vyhověl. Pověděla mi své hoře během tance - jak jí prchl manžel přímo ve svatební den, že chce celou noc protančit a chce abych se stal jejím manželem. No chápete, to už bylo moc i na mě a tak jsem se vypařil. Totiž sedl jsem si k baru, pil rum a byl skryt za zastíracím kouzlem.

Víte co je to MANDALA? Já si myslel, že je to obrázek z písku. Moc jsem se nesekl, až na to, že tahle Mandala vypadala jako krásná ženská. Toho hned využil kapitán Sparrow a vypil s ní veškeré své zásoby rumu co měl. Když začalo jít do tuhého vypadlo z Mandaly, že prý je ještě panna a Jack prostě vycouval - zřejmě miluje svou loď více než ženy a nebo je to takový kavalír, kdo ví, já ho neznám.

U baru se sešla velmi zvláštní skupinka. Zachlupatělý YETTI, který lil whiskey do sebe a led si sypal do srsti aby si zchladil kožich, MNICH, kterého Smrtka podrobila zkoušce pohlaví a obstál, Smrtka a Zorro Mstitel. Určitě vedli intelektuální řeči, já je neposlouchal, sledoval jsem okolí.

Pretty Woman se někam vypařila a tak si Jokera vzala na mušku Nevěsta. Nevím co to ty holky ten večer měly s tím panenstvím, ale tahle to své chtěla dát právě tomu rozšklíblému chlápkovi. Taktéž ji galantně odmítl.

Slušnou Japonku to zjevně přestávalo bavit a tak shodila kimono a v latexovém oblečku se vrhla k baru zrovna ve chvíli, když se tam dostavila sexy POLICISTKA. Sámy si nejspíš padly do oka. Odebraly se do koutku a já slyšel jen slova jako bič, pouta, a také pleskání rukou. No proti gustu… víte jak se to říká. Holky to asi mají rády s kapkou bolesti.

Zábava se rychle začala rozjíždět naplno.
Aloe Vera strkalo své pichlavé listy do prázdného otvoru mezi mumiinými obvazy. To byla velmi zajímavá podívaná. Akorát, že na těch listech mu zůstávali nitky z fáčů, ale oba si to užívali a hezky se hecovali.

Ufonek se topil v hloubkách průzračné vody Mattoni, Afrodité byla skryta pod křídly Anděla, ale byla nahá, to vím natuty a Hadí žena strkala nohu Aresovi až za krk a pak věřte nebo ne mu jeho božksý úd vykouřila.

Právě v tuhle chvíli nastalo odmaskování. Já myslel, že se snad smíchy umlátím, nebo hůř spadnu ze židle a zlomím si kyčel.

Ona Hadí žena nebyl totiž nikdo jiný, než Potterovic usmrkanec a Ares byl Charlie. Ten to neunesl a prchl na záchod zvracet, ale ani tam mu Harry nedal pokoj, a tak raději zmizel domů. Ufonek se proměnil ve vlkodlaka, teda ne ve vlkodlaka jako vlkodlaka, ale Lupina a Mattonka v krasavici Narcisku. Asi si to spolu pěkně užili protože se pak líbali.

Mumie setřepala obvazy a byla z ní zase krásná Styx a z Aloe Vera Black Horse. V jednu chvíli si užívala Japonka laskání od policistky a vzápětí si to užívala naše těhule Syriana. Po několika otočkách byl ze sexy policistky Lord Aventin. I tihle dva si to zjevně užívali, Aventin měl v očích takový zvláštní lesk.

Ze sešlosti u baru se ze Smrtky vyklubal Sirius, Joker se odlíčil a opět z něj byl sympatický Regulus. Největším překvapením byl snad mnich, který byla vlastně Hajmi, smrtku oblafla připnutým robertkem. Z Nevěsty se vyklubala slečna Norsi. Z bohyně Afrodité Wolyt a z mizícího Anděla Marišiel.

Panter se ladným skokem proměnil v Eoméra a Dcera Luny ztratila svůj lesk a změnila se v Gleti. Divte se nebo ne, i Mandala byla Black Horse… asi se rozdvojila pro dnešní večer. Kapitánský klobouk vyměnil Aragorn za svůj elfský plášť, ale ten účes by mu slušel i tak.

Svou srst shodil i Yetti a věřte či ne, byl to sám velmistr lektvarů a bradavický ředitel Severus Snape. Ozzák se u baru propil do podoby Draca a z Pretty Woman byla opět slečna Zdenulka.

Sešlost se pomalu začala rozcházet avšak u baru se pilo dál. Se Severusem jsme si dali po panáku a on mi představil svou půvabnou přítelkyni Styx. Ještě předtím se však na ni stihl obořit, to když neopatrně zavadil o krabici s cukrovými penisy, které má Styx z obrtlé ulice.

Noc se chýlila k ránu a tak jsem se po návštěvě toalety rozhodl přesunout domů.

Styx sice slíbila, že tahle party bude skvělá, ale spletla se. Byla velkolepá!!! Vy co jste chyběli máte vážně čeho litovat, doufejte, že maškarní se bude opět brzy opakovat.

Všem maskám a osobám na které jsem snad nedopatřením zapomněl se moc omlouvám, ale mé oči nestíhají vidět vše, i když jsem se hodně snažil. Tento večer byl vážně velmi náročný. Doufám, že i tak oceníte tohle malé shrnutí.

Váš mistr Merlin… tedy pardon Antonin Dolohov
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama