Jak se připravit na ten divný film

9. února 2010 v 20:04 | Regulus Black |  Regulusův sloupek
Hranice mezi mudlovským světem a tím naším začíná být vážně ohrožena.

Nějaká J. K. Rowlingová před pár lety vnikla do našeho světa a začala o našem společenství schraňovat nejrůznější informace. Než se však Bystrozorové vzpamatovali a rozhodnutí o jejím zatčení a vymazání paměti prošlo byrokratickou pyramidou, podařilo se jí vynést k mudlům celou řadu faktů a příběhů o mnohých našich celebritách. Na základě jejích zjištění se nějaká banda packalů rozhodla tyto naše životní osudy zpracovat do tzv. filmů (hromada hýbajících se obrázků, jež tvoří asi tak dvouhodinový souvislý příběh). Tyto filmy vzbudily mezi mudly obrovské pozdvižení a posledních pár týdnů se mezi nimi nemluví o ničem jiném.
Dnes v noci jednu minutu po půlnoci se ta banda tupých hlav konečně dočká a bude moct tu sérii značně upravených příběhů shlédnout v tzv. kinech (velká místnost, kde mudlové sedí jeden vedle druhého a všichni dvě hodiny civí před sebe na jedno místo, kde se hýbají ty obrázky).
Mnozí z nás kouzelníků se buď ze zvědavosti nebo jen tak pro zábavu rozhodli tato kina navštívit a ten film shlédnout. Pokud také patříte mezi ně, je nutné si uvědomit, že se chystáte mezi mudly a v blízkosti oněch kin jich bude obrovská spousta. Proto v rámci utajení, nedoporučuji Přemisťování, cestování pomocí přenášedla ani Letaxu. Nejjednodušší způsob, jak se dostat na místo bez toho, abyste museli tisícům mudlů mazat paměť nebo je rovnou všechny vyvraždit, je využít mudlovskou hromadnou dopravu.

Předpokládám ale, že se rozhodně nebudete chtít mačkat v té tlačenici, takže existuje také možnost využít dopravu vlastní. Statisticky nejbezpečnější způsob mudlovské přepravy je letecká doprava. Další značnou výhodou je, že s letadlem můžete přistát prakticky kdekoli a každý, kdo se vám postaví do cesty, aby vám v zaparkování vašeho letounu zabránil, bude okamžitě smeten z povrchu zemského.

Před vstupem do kina si nezapomeňte zakoupit něco k jídlu a pití. Mudlové se po celou dobu trvání filmu něčím cpou, takže pokud vsadíte na jejich oblíbený hamburger a nějaké černé pití jménem CocaCola, buďte si jistí, že krásně splynete s davem.

Mudlové se vyznačují jednou velmi výraznou vlastností a to zákeřností.

Proto buďte připraveni a vybavte se speciální a užitečnou vychytávkou, díky které vás nemůže nic zaskočit.
A nakonec už nezbývá nic jiného, než se pohodlně usadit.

Pokud se do kina chystáte, přeji vám příjemný zážitek. Jen moc nepočítejte s tím, že vše, co se v tom filmu o sobě dozvíte, bude pravda. Například až v závěru uvidíte lézt z vody neživé, myslete na to, že ani jeden z nich nejsem já. Nevím, jak JKR přišla na to, že mě stáhli pod hladinu a že jsem se stal jedním z nich. Tak blbý jako Potter, abych si nevzpomněl, že se před nimi mám bránit ohněm, zase nejsem. Vězte, že se těším velmi dobrému zdraví.

redaktor Regulus Black
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Marišiel Marišiel | 10. února 2010 v 19:23 | Reagovat

Nemůžu nic jiného než souhlasit s Regulusem - film se v podstatě zakládá na lžích, ti takzvaní herci jsou povětšinou vybraní úplně nešikovně. Možná, kdybych neznala pravdu jako ti zabednění mudlové, tak by se mi to i líbilo... ale takhle by asi jejich takzvaní producenti zřejmě nechtěli, abych jim to recenzovala...

2 Regulus Regulus | 10. února 2010 v 20:19 | Reagovat

MARIŠIEL: Škoda, že jsi to nerecenzovala, moc rád bych si to přečetl. Bohužel jsem slyšel, že za půl roku budou v téhle šílenosti pokračovat a natáčí další díl - blázni!!!

3 Styx Styx | 10. února 2010 v 20:48 | Reagovat

(už v listopadu, jupííí.. a v červenci poslední, fňuk)
Regulusi, víš, že já se půjdu podívat na ten poslední díl? Prý se tam objevíš taky. Jsem moc zvědavá na to, jak si tě mudlové představují.

4 AntoninDolohov AntoninDolohov | 10. února 2010 v 21:38 | Reagovat

+zaskučí, asi ho začali bolet zuby+ a já si myslel, že budu mít ted konečně klid!!! Další šílenství, kdo má furt odhánět ty nadržené ženské od Voldemortových dveří?

5 Regulus Regulus | 11. února 2010 v 10:17 | Reagovat

(už jsi viděla trailery? a bude to v 3D!!! jupííí)

STYX, taky se půjdu podívat, ale jen proto, abych se těm bláznům zasmál, jak to zase celé popletli. Já tam budu taky? No tak to jsem teda zvědavý... Dost mě mrzelo, že jsem se v tom posledním díle objevil jen asi tak na půl vteřiny, zatímco jiným jistým osobám bylo věnováno až přespříliš času.

TONY, smrtijedské povolání si žádá oběti. Měl bys být ale hrdý na to, že sloužíš někomu, kdo je pro ostatní tak atraktivní, že je potřeba je od něj odhánět *smích*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama