Crazy Action

3. února 2010 v 17:41 | Antonin Dolohov |  Actions
Už je to tak. Velkolepé oslavy, uspořádané Lady Styx, už proběhly. Mohu vám říct, že to, co se tam dělo, je většinou k vidění na našich smrtijedských večírcích.
Pokud chcete vědět víc, čtěte dál....

Crazy Action uspořádaná v magické datum 6.6, měla hned několik důvodů.
Prvním a to nejdůležitějším, bylo založení nějakého blogu Lady Styx.
Druhým a to neméně důležitým byly oslavy 55. narozenin mého kolegy Malfoye.
Všem oslavencům ještě dodatečně gratulujeme a přejeme stále tolik energie a sil, a pohlavní čilosti.

Ale abych se již dostal k obsahu zmíněných oslav.

Kavárna u Styx byla speciálně upravena, vyzdobena a doplněna o taneční parket. S úderem osmé se dovnitř navalil houf čarodějek v nákladných róbách, jejich partnerů, milenců a otroků. Dokonce dorazili i obyvatelé Středozemě a Rohanu, ale to poněkud předbíhám.

Začátek byl, řekněme jeden velký chaoz. Všichni se se všemi vítali, u Luciuse stál houf gratulantů s dárky - mezi něž jsem se samozřejmě připojil a poslíčci z Medového Ráje dovezli snad tuny lahodné čokolády a obrovský dort, ze kterého nečekaně vyskočila slečna Bella a blahopřála svému milému (Luciusovi).

Syriana, která dorazila v doprovodu svého skoromanžela, od všech přijímala srdečné gratulace k budoucímu potomku a svatbě. Celá spokojeně zářila a popíjela jako jediná ze společnosti nealko. Jsem zvědav, jak bude zářit, až se dozví šéf.

Slečna Norsi, která přišla v doprovodu Pottera (ano, toho), všechny skvěle rozesmála jeho zjevem. Nakukala mu totiž, že budou všichni spoře odění a tak to vyžle přišlo jen v červených tangách. Norsi se po té začala intenzivně věnovat Rosettě a Pottera svěřila do péče jejím otrokům. Dámy si to spolu v koutku pěkně užívali, ani si nevšimly, že se Potter dostal do rukou až samotnému Lordu Voldemortu.

Ten vklouzl do kavárny v závěsu se svou Lanevrou. Mistr měl na sobě působivý plášť z lidských kůží, jak jsme se později všichni dozvěděli ušitý z deseti kouzelníků.
Pán Zla předal Styx velmi užitečný dárek - tedy ruku. Ruka se ihned chopila své nové práce - obsluhy baru. Madam Lana se cítila poněkud nesvá z Potterova řevu, a jala se mu zašít hubu drátem, zrovna ve chvíli kdy do něj Sumya (Japonec od Rossety, asi nějaký krotitel) tvrdě přirážel.
Pottera to nejspíš pekelně bolelo, protože skučel jako štěně.

Zúčastnila se i slečna Narcissa a ihned si v houfu ze Styxiina harému našla Reguluse. Zaskočil jsem k nim na kus řeči a podařilo se mi Reguluse získat do novin. Takže od příštího týdne, možná za čtrnáct dní mám nového redaktora.

Severka přišla se Siriusem, který se v průběhu večera rozdvojil -fakt nekecám! Jedna z jeho půlek se vášnivě věnovala slečně Cisse (asi nějaká slabost pro Blackovic rod) a druhá zúčastněně konverzovala po boku svého bratra s Mistrem.

Slečna Gleti - novicka řádu, jak jsem se později dozvěděl, přijela až z Rohanu s Eomérem.
Ten se po celý zbytek party věnoval jen svému příteli Aragornovi. Ten pro změnu dorazil se slečnou Wolyt. když tahle dáma osměla, nezbylo jí nic jiného, než se vydat na lov. Do oka jí zřejmě padli bratři Blackovi.

Později večer dorazila i velmi unavená Zdenulka po boku svého Draca a madam Hajmi v závěsu Iasona a Aventina. Zmínění pánové jsou z jejího vlastního harému. I když měli ten večer údajně volno, s úctou se dokonale starali o svou milovanou paní.

Samozřejmě nechyběla ani slečna Luna, která měla po boku studentíka Zmijozelu - Blaise Zabiniho. Tohoto chlapce doma zřejmě nenaučili, jak se správně chovat ke smrtijedům, a jal se mne urážet. Jelikož jsem krásné hostitelce slíbil, že se budu krotit, jen jsem ho varoval. Jeho slečně - tedy Luně jsem oznámil, že někoho, kdo se ve společnosti neumí vhodně chovat a nechá urážet člověka, kterého žádá o práci a ještě se tomu směje, nepotřebuji.
Slečna tohle mé zdělení bohužel neunesla a bylo z toho pozdvižení. Mladík si nejspíš myslel, že zkušeného smrtijeda jako jsem já, může ztrestat Cruciatem. Jenže to se bohužel spletl. Ukázal jsem mu jaké to je, když lidé umí lítat. A on mi přesto všechno stále vyhrožoval. No chápete tu drzost?

V tu chvíli zakročila Styx. Mladé usměrnila a mě pozvala na panáka. V její společnosti jsem se jakžtakž uklidnil. Styx šla ještě za Lunou a teď se podržete, ten spratek Zabini si dovolil o hostitelce říct, že je to fuchtle!!!

Po tomhle malém incidentu se zábava rozjela naplno.
Lucius, jenž dostal jako jeden z dárků speciální afrodiziakum, měl skvělý nápad. Všem hodil po pilulce do pití. Sám svoji sklenku vyexoval a už táhl svou Bellu za bar. Útulné místečko, to vám povím.

Jenže i dokonalé plány mají chyby. A co se nestalo. Těhule Syr svou skleničku vypila dřív, než ji stihl Charlie zastavit.

Syrianě se rozsvítili oči a všem na potkání vykládala, když tančila kolem, že je vííííla. Pak se jí ujala Hajmi. Dámy spolu tančili, hladili se, líbali a konverzovali. Jenže Syrianin hormony pozměnění metabolismus to nezvládl. V mysli sice stále tančila, ale tělo se jí složilo k zemi.

Galantně jsem přiskočil a vzal ji do náručí a lehce propleskl. Světe div se, myslela si že lítá. Všichni kolem ní si dělali starosti a ona se smála a chlubila se lítáním. Předal jsem ji do péče Charliemu, který po vražedném pohledu směrem k Malfoyovi, ji odnesl domů.

Pak se to tam začalo zvrhávat.
Sirius s Cisou si užívali na pohovce, Norsi osvobodila mistrem mučeného Pottera - Lord ji za to podrobil Cruciatu, Wolyt vyjížděla po Blackách, Hajmi si užívala se svými.
Voldemort prozradil, že každý pátek mučí J.K.R a po té odešel domů. Přitom byla sobota.
Já jsem bavil naši krásnou hostitelku a omladina si špitala v koutku v křesle.

Postupně se to začalo rozcházet. I já jsem shledal, že je nejvyšší čas k odchodu. Na chodbě jsem se potkal se Severusem. Kolegiálně jsme si pokynuli hlavou a odešel jsem domů.

Co se dělo dál netuším, ale jelikož tam zbylo minimum lidí, počítám, že nic důležitého.

Vy co jste chyběli, litujte své nepřítomnosti, protože takovou chlastačku, orgie a výměnu názorů zas dlouho nezažijete. Ne dřív, než začátkem prázdnin. Slečna Lana se mi totiž útržkovitě zmínila, že prý v tu dobu bude nějaká další Crazy Action.
Tak se těšte.


Společensky velmi dobře vyžitý Antonin Dolohov
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama